Dla początkujących

Wszystkim stawiającym pierwsze kroki w biegu na orientację polecamy dwie specjalnie utworzone kategorie:
KM10R – jest to kategoria z prostą trasą dla dzieci lub rodzin. W znacznej części prowadzi po ścieżkach i jest dodatkowo oznakowana wstążkami, co jednak nie oznacza, że nie można sobie skrócić trasy, a czasem jest to wręcz wskazane (jeśli komuś zależy na czymś więcej niż tylko dobrej zabawie 🙂 )

OPEN – ta kategoria jest przeznaczona dla starszych zawodników (+15 lat) stawiających pierwsze kroki w nowej dla nich dyscyplinie. Tutaj nie ma wstążek, jest tylko mapa i ewentualnie kompas, dzięki którym startujący musi sam nawigować! Na pewno nie lada wyzwaniem jest połączenie nawigacji z biegiem, ale do tego zapewniona jest świetna zabawa 🙂 Jeśli ktoś lubi biegać po lesie, startować w biegach z przeszkodami lub też zmierzyć się z nowym wyzwaniem, to kategoria ta jest zapewne dla niego!

JAKI JEST KOSZT? 
To jedyne 10zł, w ramach czego organizator zapewnia profesjonalną mapę, dobrze przygotowaną trasę oraz napój na mecie.
Mieszkańcy powiatu wodzisławskiego startują za darmo!

CO ZROBIĆ, ABY WYSTARTOWAĆ?
Wystarczy zgłosić się do 30 września poprzez formularz na stronie http://www.orientharper.pl/?cmp=entries&action=eventList ,abyśmy mogli wcześniej przygotować dla Ciebie mapę (wybieramy mistrzostwa śląska odbywające się 7.10.2018r. i tam wypełniamy formularz zgłoszeniowy 🙂 ). Później w dniu zawodów wystarczy  w bazie imprezy uiścić opłatę i udać się na start.
Dodatkowo dla wszystkich początkujących w dniu zawodów o godzinie 9:15 będzie krótkie szkolenie z obsługi systemu SPORTIdent oraz podstaw biegu na orientację 🙂

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Reklamy
Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close